Inventronics EUC-042S105DS
INVENTRONICS EUC-042S105DS Power supply: switched-mode; LED; 42W; 2038V; 1050mA; 90305VAC
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet11 页7 年前
Datasheet11 页9 年前
Datasheet10 页13 年前
Datasheet7 页14 年前
TME
供应链
Introduction Date2012-12-18
描述
100 - 277Vac, 40W, 1050mA, 20-38V, [0-10V], IP66 LED Driver