Inventronics ESD-320S220DT
277 - 480Vac, 320W, 154 - 2200mA, 73-208V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Future ElectronicsESD-320S220DT01Box
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet15 页7 年前
Datasheet13 页8 年前
Datasheet12 页11 年前
库存历史记录
1 年趋势:
Restocked
供应链
Introduction Date2015-03-12
描述