Inventronics ESD-240S660DT
277 - 480Vac, 240W, 462 - 6600mA, 19-52V, [0-10V, PWM...], IP67 LED Driver
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
AztechESD-240S660DT289
16h
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet16 页7 年前
Datasheet14 页8 年前
描述
240W Programmable LED Driver Module