Inventronics EBS-160S070DTE
220 - 277Vac, 160W, 45 - 700mA, 115-356V, [0-10V, PWM...], IP20 LED Driver
联系信息
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet12 页7 年前
供应链
Introduction Date2018-01-26
描述
120W Class I/II Programmable IP20 Driver