Inventronics EBS-080S070BT2
220 - 277Vac 80W 45 - 700mA 57-178V [DALI 2, Ti...] IP20 LED Driver
数据表
联系信息
数据表和文档
Future Electronics
Datasheet14 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-79.60%
描述
80W Class I/II NFC Driver with DALI-2 and D4i