Renesas ISL12029IB27Z-T
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet29 页20 年前
SHENGYU ELECTRONICS
DigiKey
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.39.00.60
Introduction Date2005-11-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2015-12-10
LTD Date2016-06-10
相关零件
Real Time Clock/Calendar with I2C Bus™ and EEPROM
RT CLOCK 5+/-12PPM SOP 14PIN 3.2MM HT 1K TR
STMicroelectronicsM41T83RMY6F
Serial I²C bus real-time clock (RTC) with battery switchover
STMicroelectronicsM41T81SMY6F
Real Time Clock Serial 20byte Clock/Calendar/Alarm/Timer/Interrupt 18-Pin SOX T/R
RX-4045SA Series 3 V 4 Wire SPI-BUS Real Time Clock Module - SOP-14
描述
IC RTC CLK/CALENDAR I2C 14-SOIC
HH:MM:SS (12/24hr) Obsolete Clock/Calendar Surface Mount Real Time Clock (RTC) IC -40C~85C 10muA~20muA @ 2.7V~5.5V 2.7V~5.5V