Infineon XMC4100F64F128ABXQMA1
MCU 32-Bit XMC4000 ARM Cortex M4 RISC 128KB Flash 1.3V/3.3V 64-Pin LQFP EP Tray
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet93 页7 年前
Infineon
SHENGYU ELECTRONICS
TME
Burklin Elektronik
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Texas InstrumentsTM4C1231E6PMIR
MCU 32-Bit Tiva C ARM Cortex M4F RISC 128KB Flash 1.2V/3.3V 64-Pin LQFP T/R
Texas InstrumentsTM4C1231E6PMI7R
Texas InstrumentsTM4C1231E6PMI7
MCU 32-Bit Tiva C ARM Cortex M4F RISC 128KB Flash 1.2V/3.3V 64-Pin LQFP
STMicroelectronicsSTM32F303RBT6
MCU 32-bit ARM Cortex M4 RISC 128KB Flash 2.5V/3.3V 64-Pin LQFP Frame
NXP SemiconductorsMK22FN128VLH10
Kinetis K22: 100MHz Cortex-M4F Performance MCU, 128KB Flash, 24KB SRAM, Full-Speed USB, 64-LQFP
描述
XMC4000 Series 128 kB Flash 20 kB RAM 32 Bit Microcontroller - LQFP-64EP
RISC Microcontroller, 32-Bit, FLASH, 80MHz, CMOS, PQFP64