Infineon SPD30N03S2L07GBTMA1
Trans Mosfet N-ch 30V 30A 3-PIN TO-252 T/r
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页22 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
30V,35A,6.8M0,NCH, DPAK, POWER TRENCH MOSFET
Trans MOSFET N-CH 30V 30A Automotive 3-Pin(2+Tab) DPAK T/R
Tape & Reel (TR) Surface Mount N-Channel Single Mosfet Transistor 12A Ta 32A Tc 95A 86W 70ns
Tube Surface Mount N-Channel Single Mosfet Transistor 12A Ta 32A Tc 32A 86W 70ns
Tape & Reel (TR) Surface Mount N-Channel Single Mosfet Transistor 12A Ta 32A Tc 32A 86W 70ns
Single N-Channel 30 V 0.031 Ohm 29 nC HEXFET® Power Mosfet - TO-252AA
描述
MOSFET N-CH 30V 30A TO252-3
Power Field-Effect Transistor, 30A I(D), 30V, 0.0098ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-252
SPD30N03 - OPTLMOS, 30A, 30V, 0.0098OHM,;