Infineon SPB100N03S203T
Mosfet N-ch 30V 100A D2PAK
数据表
数据表和文档
Factory Futures
Datasheet8 页22 年前
相关零件
MOSFET N-CH 30V 120A D2PAK / N-Channel 30 V 120A (Tc) 79W (Tc) Surface Mount PG-TO263-3
Trans MOSFET N-CH Si 30V 260A Automotive 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R / HEXFET Power MOSFET
Trans MOSFET N-CH 30V 80A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R
MOSFET N-CH 30V 75A D2PAK
MOSFET N-CH 30V 75A D2PAK
InfineonIRL8113SPBF
IRL8113SPBF N-channel MOSFET Transistor, 105 A, 30 V, 3-Pin D2PAK
描述
MOSFET N-CH 30V 100A D2PAK