Infineon SAF-XC164CM-4F20FAA
MCU 16-Bit XC166 C166 CISC/DSP/RISC 32KB Flash 5V 64-Pin TQFP
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet70 页19 年前
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) Code3A991.a.2
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.00.20
Introduction Date2007-03-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2011-08-31
LTD Date2012-02-29
相关零件
MCU 16-bit XC164CM 20MHz 64kB Flash 8kB RAM -40~+125°C 64-Pin LQFP
MCU 16-Bit XC166 C166S V2 CISC/DSP/RISC 128KB Flash 2.5V/5V 64-Pin LQFP
MCU 16-bit RL78 CISC 32KB Flash 1.8V/2.5V/3.3V/5V 64-Pin LFQFP Tray
R8C Series 16 bit 2.5 kB RAM 32 kB Flash 20 MHz Microcontroller - LQFP-64
MCU 16-bit R8C/35C R8C CISC 32KB Flash 3.3/5V 52-Pin LQFP Tray
NXP SemiconductorsS9S12GN32F0CLF
16-bit MCU, S12 core, 32KB Flash, 25MHz, -40/+85degC, Automotive Qualified, QFP 48
描述
Microcontroller, 16-Bit, FLASH, 40MHz, CMOS, PQFP64