Infineon IPW65R190C7XKSA1
Transistor MOSFET N-Channel 650V 13A 3-Pin TO-247 Tube
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页0 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-1.98%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2013-10-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
MOSFET N-CH 600V 16.8A TO247-3 / N-Channel 600 V 16.8A (Tc) 126W (Tc) Through Hole PG-TO247-3
STMicroelectronicsSTW18N65M5
N-channel 650 V, 0.198 Ohm typ., 15 A MDmesh(TM) V Power MOSFET in TO-247 package
Transistor MOSFET N-CH 700V 13.8A 3-Pin TO-247 Tube
Trans MOSFET N-CH 700V 11.4A 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube
STMicroelectronicsSTW18NM60N
N-channel 600 V, 0.26 Ohm typ., 13 A MDmesh(TM) II Power MOSFET in TO-247
STMicroelectronicsSTW19NM50N
N-channel 500 V, 0.2 Ohm, 14 A MDmesh(TM) II Power MOSFET in TO-247
描述
Power Field-Effect Transistor, 13A I(D), 650V, 0.19ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-247
MOSFET, N-CH, 650V, 24A, TO-247-3; Transistor Polarity: N Channel; Continuous Drain Current Id: 24A; Drain Source Voltage Vds: 650V; On Resistance Rds(on): 0.404ohm; Rds(on) Test Voltage Vgs: 10V; Threshold Voltage Vgs: 3.5V;