Infineon IPP65R190C7FKSA1
Trans MOSFET N-CH 650V 13A 3-Pin(3+Tab) TO-220 Tube
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet15 页0 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+318%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
Component Search Engine
符号封装
3D下载
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.29.00.95
Introduction Date2000-12-21
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2025-03-15
LTD Date2025-09-15
相关零件
Power MOSFET, N Channel, 650 V, 11 A, 0.199 ohm, TO-220, Through Hole
Transistor MOSFET N-CH 650V 13.8A 3-Pin TO-220 T/R
N-Channel 600 V 16.8 A 230 mO 31 nC CoolMOS P6 Power Transistor - TO-220
STMicroelectronicsSTP18N65M5
N-channel 650 V, 0.198 Ohm typ., 15 A MDmesh(TM) V Power MOSFET in TO-220 package
STMicroelectronicsSTP20NM65N
N-channel 650V, 0.250 Ohm, 15 A, TO-220 second generation MDmesh(TM) Power MOSFET
STMicroelectronicsSTP15N65M5
N-channel 650 V, 0.308 Ohm typ., 11 A MDmesh M5 Power MOSFET in TO-220 package
描述
Power Field-Effect Transistor, 13A I(D), 650V, 0.19ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-220AB
MOSFET, N-CH, 650V, 13A, TO-220-3; Transistor Polarity: N Channel; Continuous Drain Current Id: 13A; Drain Source Voltage Vds: 650V; On Resistance Rds(on): 0.168ohm; Available until stocks are exhausted Alternative available