Infineon IPL60R210P6AUMA1
Mosfet, N-Ch, 600V, 19.2A, Vson-4 Rohs Compliant: Yes |Infineon Technologies IPL60R210P6AUMA1
Production
价格与库存
数据表和文档
TME
Datasheet15 页0 年前
3 个月趋势:
-10.21%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
封装
下载
供应链
Country of OriginGermany, Malaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2014-05-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
相关零件
Trans MOSFET N-CH 600V 20.2A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R
MOSFET, N CH, 600V, 21A, D2PAK; Transistor Polarity:N Channel; Continuous Drain
Trans MOSFET N-CH 650V 22.4A 5-Pin VSON T/R
N-Channel 600 V 176 mOhm 55 nC SMT E Series Power Mosfet - PowerPAK 8x8
STMicroelectronicsSTB28N60M2
N-channel 600 V, 0.135 Ohm typ., 22 A MDmesh M2 Power MOSFETs in D2PAK package
Single N-Channel 600 V 0.176 Ohm 84 nC 227 W Silicon Mosfet - TO-263-3
描述
Power Field-Effect Transistor, 600V, 0.21ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET
Trans MOSFET N-CH 600V 19.2A 5-Pin Thin-PAK T/R
151W 20V 3.5V 37nC 1N 600V 189m¦¸ 19.2A THINPAK-5 , 8mm*8mm*1mm
MOSFET LOW POWER PRICE/PERFORM
IC RTC CLK/CALENDAR SPI 20SOIC
Compliant Surface Mount Contains Lead, Lead Free Tape & Reel 210 mΩ Halogen Free 4 Production (Last Updated: 2 years ago)
MOS Power Transistors HV (>= 200V)
Very high commutation ruggedness
N-CH 650V 19,2A 210mOhm TPAK8x8