Infineon IPI65R099C6XKSA1
Trans MOSFET N-CH 650V 38A 3-Pin TO-262 Tube
数据表和文档
IHS
Datasheet20 页14 年前
TME
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2011-12-15
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2018-08-31
LTD Date2019-02-28
相关零件
Power MOSFET, N Channel, 650 V, 31 A, 90 Milliohms, TO-220, 3 Pins, Through Hole
STMicroelectronicsSTFI34N65M5
N-channel 650 V, 0.09 Ohm typ., 28 A MDmesh M5 Power MOSFET in I2PAKFP package
Trans MOSFET N-CH 600V 31A Automotive 3-Pin(3+Tab) TO-262 Tube / CoolMOS Power Transistor
STMicroelectronicsSTFI40N60M2
N-channel 600 V, 0.078 Ohm typ., 34 A MDmesh M2 Power MOSFET in I2PAKFP package
Trans MOSFET N-CH 650V 20.7A 3-Pin(3+Tab) TO-262
STMicroelectronicsSTI34N65M5
N-channel 650 V, 0.09 Ohm typ., 28 A MDmesh(TM) V Power MOSFET in I2PAK package
描述
Power Field-Effect Transistor, 650V, 0.099ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-262AA