Infineon IPD088N04LGBTMA1
Power Field-Effect Transistor, 47A I(D), 40V, 0.0088ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor...
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页15 年前
_legacy Avnet
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
STMicroelectronicsSTD64N4F6AG
Automotive-grade N-channel 40 V, 7 mOhm typ., 54 A STripFET F6 Power MOSFET in a DPAK package
Power MOSFET, N Channel, 40 V, 50 A, 7.9 mOhm, TO-252 (DPAK), 3 Pins, Surface Mount
Power MOSFET, N Channel, 40 V, 50 A, 0.0062 ohm, TO-252 (DPAK), Surface Mount
Tape & Reel (TR) Surface Mount N-Channel MOSFET (Metal Oxide) Mosfet Transistor 51A Tc 51A 47W 40V
N-Channel PowerTrench® MOSFET 40V, 50A, 6.5mΩ
40V, N-Ch, 9 mΩ max, Automotive MOSFET, DPAK, OptiMOS™-T, PG-TO252-3, RoHS
描述
Power Field-Effect Transistor, 47A I(D), 40V, 0.0088ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-252
MOSFET N-CH 40V 50A TO252-3