Infineon IPB120N08S404ATMA1
MOSFET N-CH 80V 120A D2PAK / N-Channel 80 V 120A (Tc) 179W (Tc) Surface Mount PG-TO263-3
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet9 页2 年前
Datasheet9 页11 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
SnapEDA
封装
下载
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.29.00.95
Introduction Date2014-06-20
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 weeks ago)
LTB Date2024-02-29
LTD Date2024-08-31
相关零件
N-Channel PowerTrench® MOSFET, 80V, 110A, 3.6mΩ
Trans MOSFET N-CH 80V 120A Automotive 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R