Infineon IGW40T120FKSA1
Infineon IGW40T120FKSA1 IGBT, 75 A 1200 V, 3-Pin TO-247, Through Hole
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet13 页14 年前
Datasheet13 页14 年前
Burklin Elektronik
TME
iiiC
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
SnapEDA
封装
下载
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2002-01-29
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2024-08-15
LTD Date2025-02-15
相关零件
Trans IGBT Chip N-CH 1200V 75A 480000mW Automotive 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube
IGBT in Trench and Fieldstop technology with soft, fast recovery anti-parallel EmCon HE diode
Trans IGBT Chip N-CH 1200V 120A 384000mW 3-Pin(3+Tab) TO-247 Tube
LittelfuseIXGH32N120A3
Trans IGBT Chip N-CH 1200V 75A 300000mW 3-Pin(3+Tab) TO-247AD