Infineon CYRF6936B-40LTXC
CYPRESS SEMICONDUCTOR CYRF6936B-40LTXC 8 Bit Microcontroller, 40 Pins, QFN
数据表
价格与库存
数据表和文档
element14 APAC
Datasheet28 页22 年前
iiiC
相关零件
MicrochipMRF24J40-I/ML
MICROCHIP - MRF24J40-I/ML - RF TRANSCEIVER, 2.405GHZ TO 2.480GHZ, QFN40
IEEE 802.15.4™ 2.4 GHz RF Transceiver | IC RF TXRX+MCU 802.15.4 40VFQFN
CYRF7936 Series 4 dbm 34.6 V 2.4 Ghz CyFi Transceiver - QFN-40
RF Transceiver GFSK 3.6V 40-Pin QFN Tray
NXP SemiconductorsJN5164/001,515
JN5164 Series 3.6 V 2.4 GHz IEEE802.15.4 SMT Wireless Microcontroller - VFQFN-40
NXP SemiconductorsJN5161/001,515
MCU 32-bit JN516x RISC 64KB Flash 40-Pin HVQFN EP T/R
描述
RF Transceiver Wireless US LP 2.4 GHz Radio SoC
IC, WIRELESS USB, LP, 2.4GHZ, 40QFN; No. of Pins:40; Operating Temperature Range:0°C to +70°C; MSL:MSL 3 - 168 hours; SVHC:No SVHC (18-Jun-2012); RF IC Case Style:QFN ;RoHS Compliant: Yes