Infineon CY7C006A-20AXI
SRAM Chip Async Dual 5V 128K-Bit 16K x 8 20ns 64-Pin TQFP Tray
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet22 页9 年前
Factory Futures
SHENGYU ELECTRONICS
DigiKey
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.32.00.41
Introduction Date1995-05-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2018-08-01
LTD Date2019-01-28
相关零件
128 Kb (16K x 8) Parallel 20 ns SRAM Dual Port Asynchronous Memory IC - TQFP-64
16 K x 8 Dual-Port RAM
Renesas7006L15PFG
128Kb £¨16K x 8£© 16 k x 8 4.5V 260mA 5.5V Parallel TQFP-64 14mm*14mm*1.4mm
描述
EAR99 Surface Mount CY7C006 Tray ic memory 20GHz 20ns 14mm 0.0015A