Infineon CY62256NLL-55ZXIT
CY62256N Series 256 kb (32 K x 8) 4.5 - 5.5 V Static Ram - TSOP I-28
Obsolete
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet17 页23 年前
Newark
Augswan
DigiKey
iiiC
供应链
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.32.00.41
Introduction Date2006-09-27
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-04-01
LTD Date2020-09-28
相关零件
32K X 8 LOW POWER CMOS STATIC RAM Standard SRAM, 32KX8, 45ns, CMOS, PDSO28
SRAM Chip Async Single 5V 256K-Bit 32K x 8 45ns 28-Pin TSOP-I T/R
Alliance MemoryAS7C256A-12TIN
256Kb £¨32K x 8£© 32 k x 8 4.5V 70mA 5.5V Parallel TSOP-28 11.9mm*8.1mm*1.05mm
5.0V 32K x 8 Asynchronous Static Ram