Infineon CY62128EV30LL-45ZAXI
CY62128EV30 Series 1 Mb (128 K x 8) 2.2 - 3.6 V SMT Static RAM - STSOP-32
Production
数据表和文档
Newark
Datasheet20 页22 年前
Datasheet11 页22 年前
element14 APAC
Future Electronics
iiiC
element14
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.28%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.32.00.41
Introduction Date2006-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
SRAM Chip Async Single 2.5V/3.3V 1M-bit 128K x 8 45ns 32-Pin TSOP-I
SRAM Chip Async Single 3.3V 1M-Bit 128K x 8 55ns 32-Pin TSOP-I T/R
CY62128E Series 1 Mb (128 K x 8) 4.5 - 5.5 V 45 ns Static RAM - STSOP-32
EAR99 Surface Mount Tape & Reel (TR) SRAM - Asynchronous ic memory 55ns 0.5mm 8mA 1Mb
CY62128E Series 1 Mb (128 K × 8) 5.5 V 45 ns SMT Static RAM - STSOP-32
SRAM Chip Async Single 3V 1M-bit 128K x 8 70ns 32-Pin TSOP-I Tray
描述
SRAM Chip Async Single 3V 1M-bit 128K x 8 45ns 32-Pin STSOP-I Tray / IC SRAM 1MBIT 45NS 32STSOP
1Mb £¨128K x 8£© 128 k x 8 2.2V 16mA 3.6V 1MHz Parallel STSOP-32 1.2mm
EAR99 Surface Mount CY62128 Tray ic memory 45GHz 45ns 0.5mm 16mA
Asynchronous SRAM, 1024 Kb Density, 45 ns Speed, SOP-32, RoHS
Cypress Semiconductor SCT
SRAM LLPow as 3,3V 128kx8 45ns sTSOP32(I