Infineon C161SL25MAABXUMA1
Lead Free RoHS Compliant GULL WING QUAD Microcontroller 25mus 1.5W 0C~70C TA 25MHz
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet75 页22 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
CAD 模型
来源eCADmCAD文件
EE Concierge
符号封装
从 Octopart 下载 CAD 模型,即表示您同意我们的条款和条件以及隐私政策
供应链
Country of OriginMalaysia
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8542.31.00.20
Introduction Date2004-01-22
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2019-06-30
LTD Date2019-12-31
相关零件
16-BIT SINGLE-CHIP MICROCONTROLLER Microcontroller, 16-Bit, 20MHz, CMOS, PQFP80
MCU 16-bit 20MHz C166 3.0-3.6V ROMLess 2kB IRAM 80-Pin MQFP -40~+85 °C
NXP SemiconductorsMC9S12GC32MFUE
MCU 16-bit HCS12 HCS12 CISC 32KB Flash 2.5V/5V Automotive 80-Pin PQFP Tray
NXP SemiconductorsMC9S12GC16CFUE
MCU 16-bit HCS12 HCS12 CISC 16KB Flash 2.5V/5V Automotive 80-Pin PQFP Tray
Microcontroller, 16-Bit, C166 CPU, 20MHz, CMOS, PQFP80
NXP SemiconductorsS9S12P128J0MQK
16-bit MCU, S12 core, 128KB Flash, 32MHz, -40/+125degC, Automotive Qualified, QFP 80
描述
MCU 16-Bit C166 CISC/RISC ROMLess 5V 80-Pin MQFP T/R
Microcontroller, 16-Bit, ROM LESS, 25MHz, CMOS, PQFP80