Idec SR6P-M11G
IDEC Socket; 11-Pin; Screw Terminal; for RR3PA; GT3 Timers (11 pin only); Thru-Panel Mount
数据表
数据表和文档
Farnell
Datasheet7 页20 年前
Master Electronics
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
-61.79%
描述
Relay Sockets & Hardware Through Panel Mount Socket
Conn Relay Socket SKT 2 POS Screw ST Panel Mount
RELAY SOCKET WIRING SOCKET ADAPTER FOR 11 PIN TIMERS
RELAY SOCKET 11 POS CHASSIS MT
SOCKET ADAPTOR 11-PIN SCREW TRMNL
Wiring Relay Socket Adapter; Accessory T; Wiring Relay Socket Adapter; Accessory Type:Wiring Socket Adapter; For Use With:Idec GT3, RTE-P2 Relay Timers; Socket Mounting:Panel; Current Rating:10A; Socket Terminals:Screw; Voltage Rating:300V; No. of Pins:11; No. of Contacts:14