Idec RR3PA-ULDC12V
Active ROHS3Compliant 3PDT (3Form C) General Purpose Power Relay 25ms -25C~40C 100Ohm 120mA
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页6 年前
Sager Electronics
Master Electronics
Newark
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Power Relay 12VDC 10A 3PDT(27.5x31x42)mm Socket
POWER RELAY, GENERAL PURPOSE,3PDT,10A, CTRL-V 12VDC, SOCKET, QC TABS, RR SERIES
IDEC Compact Power Relay; 10A; 3PDT; 12VDC; 11-Blade; LED
TE ConnectivityKUIP-14D15-12
Electromechanical Relay 12VDC 120Ohm 10A 3PDT (38.89x35.71x55.55)mm Plain Case Industrial Relay
Power Relay 12VDC 10A 3PDT(28x31.5x42.9)mm Socket
Relay;E-Mech;3PDT;Ctrl-V 12DC;10A;250VAC;Socket Mount;11 Pin Octal;MK-S Series
描述
Power Relay 12VDC 10A 3PDT(35.6x35.6x55.5)mm Socket
POWER RELAY, 3PDT, 12VDC, 10A, PLUG IN;Relay Type:General Purpose; Coil Voltage VDC Nom:12V; Contact Current Max:10A; Contact Voltage AC Nom:220V; Contact Voltage DC Nom:30V; Coil Resistance:100ohm; Contacts:3PDT; Coil Type:DC ;
Relay, 3Pdt, 120Vac, 30Vdc, 10A; Contact Configuration:3Pdt; Coil Voltage:12Vdc; Contact Current:10A; Product Range:Rr Series; Relay Mounting:Socket; Coil Type:Non Latching; Contact Voltage Vac:120V; Relay Terminals:Quick Connect Rohs Compliant: Yes |Idec RR3PA-ULDC12V