Idec RR3B-UAC12V
Relay Plug-In 3Pdt 10A 12Vac Rohs Compliant: Yes |Idec RR3B-UAC12V
数据表
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet4 页20 年前
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
-20.00%
相关零件
POWER RELAY, GENERAL PURPOSE,3PDT,10A, CTRL-V 12VAC, SOCKET,11-PIN OCTAL, RR SERIES
POWER RELAY, GENERAL PURPOSE,3PDT,10A, CTRL-V 12VAC, SOCKET, QC TABS, RR SERIES
Active ROHS3Compliant 3PDT (3Form C) General Purpose Power Relay 25ms -25C~40C 18Ohm 210mA
Electromechanical Relay 12VAC 18Ohm 10A 3PDT (38.73x35.56x55.49)mm Socket General Purpose Relay
TE Connectivity / AMP9-1393117-8
Relay, 3 Form C (NO/NC), 12 V (AC), 18 Ω, 10 A, 240 V (AC), monostable, 9-1393117-8
Power Relay 12VAC 16.3Ohm 10A 3PDT(34.5x34.5x52.5)mm Socket General Purpose Relay
描述
silver 12V 10A 3C 3PDT-Convert Plugin,36x36mm Power Relays ROHS
General Purpose Relays Relay Plug-In 3PDT 10A 12VAC
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V