Idec RF1V-5A1BLD1-D24
Active PC Pin ROHS3Compliant Through Hole Safety Relay 500mW 20ms -40C~85C 24VDC
数据表
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet8 页8 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+273%
描述
Idec Corp Idec Safety Relay 5No 1Nc 24V