Idec HW1P-2FQ-A-24V
Switch Indicators 24VAC/24VDC 11mA Incandescent Lamp Round Screw Panel Mount with Threads
数据表
价格与库存
数据表和文档
Electro Sonic
Datasheet62 页13 年前
Sager Electronics
Lectro Components
库存历史记录
3 个月趋势:
-7.69%
描述
Pilot Light, Amb, 24V Direct, Incan, 22mm Mounting, Dome Lens