Idec HW1P-1FQD-G-24V
Switch Indicators 24VAC/24VDC 11mA LED Round Screw Panel Mount with Threads
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet62 页8 年前
Newark
Master Electronics
Farnell
Sager Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+51.81%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PANEL MOUNT INDICATOR PILOT LIGHT SWITCH RED LED 22MM 24VAC TW SERIES
IDEC Corporation APW299D-G-24V Indicator Pilot Light Green LED 22 mm 24 VAC/DC Screw Terminal
描述
PANEL MOUNT INDICATOR LED PILOT GREEN FLUSH 22MM FULL VOLTAGE HW1P SERIES
Light Indicator; LED; 22.5mm; Green
Pilot Light, Grn, 24V Direct, LED,
Idec Corp Idec Hw1P-1Fqd-G-24V
HW Series FG Control Unit-Oth2
Industrial Panel Mount Indicators / Switch Indicators Pilot Light 22mm Green Round Full Voltage 24VAC/DC LED Finger Safe Screw Terminal Terminal
Panel Mount Indicator, Led, 22Mm, Green, 24V; Led Color:Green; Operating Voltage:24V; Mounting Hole Dia:22Mm; Forward Current If:11Ma; Luminous Intensity:-; Ip/Nema Rating:Ip65; Product Range:-; Body Material:Plastic; Colour:Green Rohs Compliant: Yes |Idec HW1P-1FQD-G-24V