Idec HW1L-M2F10QD-R-6V
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet62 页7 年前
Master Electronics
3 个月趋势:
Restocked
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2019-04-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
PUSHBUTTON, MOM, RED, FLUSH, 6V DIRE DIRECT VOLTAGE, INCANDESCENT 1NO CONTACT, 22mm MOUNTING
PUSHBUTTON, MOM, RED, FLUSH, 24V DIR DIRECT VOLTAGE, INCANDESCENT 1NO CONTACT, 22mm MOUNTING
描述
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-M2F10QD-R-6V
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Momentary Extended Round Red 1NO Contact 6V AC6V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
PUSHBUTTON, MOM, RED, EXT, 6V DIRECT