Idec HW1L-AF2F20QD-R-24V
Pushbutton Switch, DPST, Maintained, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Production
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet62 页13 年前
Sager Electronics
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Pushbutton Switch, DPST, Latched, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Emergency Stop Switch, DPST, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, DPST, Latched, 8A, 24VDC, Snap On Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, Screw Terminal, Panel Mount
描述
22Mm Pushbutton Illuminated Rohs Compliant: Yes |Idec HW1L-AF2F20QD-R-24V
IDEC Corporation HW1L-AF2F20QD-R-24V Pushbutton; HW Series; Plastic Bzl; Shroud; Illum; LED, 2NO, Main,Red, 24VDC
Pushbutton Switches Pushbutton Illuminated 22mm Maintained Flush Round Red 2NO Contact 24V AC24V DC
Idec Corp 22Mm Pushbutton Illuminated
HW Series FG Control Unit-Oth2
P/B 22MM LED MAINT EXTD F/SHRD