Idec HW1F-2F11QD-R-120V
IDEC Corporation HW1F-2F11QD-R-120V Selector Switch, Illuminated, NO1, NC1, 2 Position, 120V AC, Red
Production
数据表和文档
IHS
Datasheet62 页7 年前
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
3 个月趋势:
+12.90%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.25
Introduction Date2019-04-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
描述
Rotary Switch, 2 Positions, DPST, Latched, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Rotary Actuator, Din-rail Mount
22Mm Selector Switch Lighted Rohs Compliant: Yes |Idec HW1F-2F11QD-R-120V
Control Switches 22mm Selector Switch Lighted