Idec HW1B-M2F10-B
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Production
数据表和文档
Master Electronics
Datasheet62 页13 年前
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Lectro Components
库存历史记录
3 个月趋势:
-100%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.35
Introduction Date2021-10-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 8A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
描述
PUSHBUTTON, HW SERIES, PLASTIC BEZEL, EXTENDED, NON-ILLUM, 1NO, MOM, BLACK
22Mm Pushbutton Black Rohs Compliant: Yes |Idec HW1B-M2F10-B
Pushbutton Switches Pushbutton 22mm Momentary Plastic Round Black 1NO Contact Finger Safe Screw Terminal