Idec AYLD39910N-R-120V
Push-pull Pushbutton, Red, 120V Dire Full Voltage, 30MM Mounting, Incand 1NO Contact Blocks, 40MM Mushroom
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsAYLD39910N-R-120V0
9h
数据表和文档
Lectro Components
Datasheet30 页18 年前
描述