Idec APW299-A-24V
Pilot Light, Amb, 24V Direct, Incand Full voltage, 22mm Mounting, Incand Dome Lens, Chrome Bezel
数据表
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet5 页17 年前
Datasheet41 页22 年前
Sager Electronics
Electro Sonic
Lectro Components
库存历史记录
3 个月趋势:
-29.41%
描述
INDICATOR, LED PANEL MNT, AMBER, 24V; Mo; INDICATOR, LED PANEL MNT, AMBER, 24V; Mounting Hole Dia:22mm; LED Color:Amber; Forward Current If:11mA; Forward Voltage:24V; Color:Amber; Leaded Process Compatible:No; Operating Temperature Range:-25°C to +50°C
Panel Mount Indicator, Led, 22Mm, Amber, 24V; Lamp Base Type:-; Mounting Hole Dia:22Mm; Current Rating:-; Supply Voltage:24V; Lens Shape:Dome; Product Range:-; Colour:Amber; Forward Voltage:24V; Ip/Nema Rating:Ip65; Led Color:Amberrohs Compliant: Yes |Idec APW299-A-24V