Idec APW199-S-24V
Pilot Light, Blu, 24V Direct, Incand Round Flush, 22MM Mounting
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsAPW199-S-24V0
12h
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet41 页7 年前
Lectro Components
描述