Idec APW199-R-24V
Electromechanical Switch Pilot Light Switch 10A
数据表
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet41 页7 年前
Electro Sonic
Lectro Components
库存历史记录
3 个月趋势:
+16.67%
描述
PILOT LIGHT, RED, 24V DIRECT, INCAND ROUND FLUSH, 22mm MOUNTING
PANEL MOUNT INDICATOR 22MM PILOT LIGHT RED