Idec APW199-R-120V
LAMP For Use With: TW Series 22mm NEMA Style Pushbuttons RoHS Compliant: Yes
数据表
价格与库存
数据表和文档
Newark
Datasheet41 页18 年前
Datasheet41 页14 年前
Sager Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
PILOT LIGHT, RED, 120V DIRECT, INCAN ROUND FLUSH, 22mm MOUNTING
SWITCH PILOT LIGHT FLAT RED 120VAC
Round Flat Assembled Pilot Lights
Lamp; Led Color:-; Operating Voltage:120Vac; Mounting Hole Dia:-; Forward Current If:-; Luminous Intensity:-; Ip/Nema Rating:Ip65; Product Range:-; For Use With:Idec Tw Series Oiltight Switches And Pilot Devices Rohs Compliant: Yes |Idec APW199-R-120V