Idec APD199N-W-120V
Pilot Light, Wht, 120V Direct, Incan Dome Lens, 30MM Mounting
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsAPD199N-W-120V0
8h
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet30 页8 年前
Electro Sonic
Lectro Components
描述
APD199N-W-120V - IDEC APD199N-W-120V, TWTD INC PL FV
30mm Pilot Light White RoHS Compliant: Yes