Idec APD199N-A-120V
Pilot Light, Amb, 120V Direct, Incan Dome Lens, 30MM Mounting
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet30 页18 年前
描述
PILOT LIGHT; 30MM INCAN F/VOLT AMBER ROHS COMPLIANT: YES