Idec APD199DN-S-120V
Pilot Light, Blu, 120V Direct, Led Full Voltage, 30MM Mounting Chrome Metal Bezel
数据表和文档
Lectro Components
Datasheet30 页18 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
INDICATOR, PILOT LIGHT, TWTD SERIES, 30MM, FULL VOLTAGE, LED, 120V AC, BLUE