Idec APD199DN-A-24V
Pilot Light, Amb, 24V Direct, LED Full Voltage, 30mm Mounting, LED Dome Lens, Chrome Bezel
数据表
价格与库存
数据表和文档
Lectro Components
Datasheet30 页18 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
描述
INDICATOR PILOT LIGHT TWTD SERIES 30MM FULL VOLTAGE LED 24V AC/DC AMBER