Idec AOLW29920-G-12V
Pushbutton, Maint, Grn, Ext, 12V Dir Full Voltage, 22MM Mounting, Incand 2NO Contact Blocks, Chrome Bezel
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsAOLW29920G-12V0
17h
数据表和文档
Lectro Components
Datasheet41 页18 年前
描述