Idec ALW29911D-G-24V
22MM Pushbutton Illuminated, Corrosion Resistant Octagonal Chrome Plated Bezel
数据表
数据表和文档
Farnell
Datasheet40 页20 年前
Master Electronics
Sager Electronics
Switches Unlimited
Electro Sonic
库存历史记录
3 个月趋势:
-38.14%
相关零件
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount