Idec ALW29911-G-24
Switch, Industrial Pushbutton, 22MM
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsALW29911-G-240
12h
数据表和文档
Farnell
Datasheet40 页20 年前
element14
Newark
相关零件
Pushbutton Switch, DPST, Off-on-off, Latched, 2A, 48VDC, Solder Terminal, Panel Mount
Illuminated Pushbutton Switches Illuminated Power SPST 16A 250V
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 2A, 48VDC, Solder Terminal, Panel Mount
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount
Switch Push Button N.O./N.C. DPST Flush Round Button 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Momentary Contact Screw Panel Mount
描述
SWITCH, INDUSTRIAL PUSHBUTTON, 22MM;Contacts:DPST-1NO/1NC; Switch Operation:ON-(ON); Contact Voltage AC Nom:600V; Contact Voltage DC Nom:220V; Contact Current Max:100A; Actuator Style:Round; Switch Terminals:Screw ;
Switch, Industrial Pushbutton, 22Mm; Rango De Producto:Serie Tw; Contacto, Configuración:Dpst-1No, Spst-Nc; Interruptor, Operación:Encendido-(Encendido); Contacto, Intensidad Max:100A; Contacto, Tensión Ac Nom:600V; Ip:Ip65 |Idec ALW29911-G-24