Idec ALD29920N-G-120V
Switch Push Button N.O. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsALD29920N-G-120V0
9h
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet30 页8 年前
Lectro Components
描述
PUSHBUTTON, MOM, GRN, EXT, 120V DIRE FULL VOLTAGE, 30mm MOUNTING, INCAND 2NO CONTACT BLOCKS, CHROME METAL BEZ