Idec ALD29911N-R-24V
Pushbutton, Mom, Red, Ext, 24V Direc Full Voltage, 30MM Mounting, Incand 1NO/1NC Contact Blocks
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
Beyond ComponentsALD29911N-R-24V0
2h
数据表和文档
Sager Electronics
Datasheet30 页8 年前
Lectro Components
描述
Switch Push Button N.O./N.C. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC Momentary Contact Screw Panel Mount