Idec ALD29911DN-R-24V
Pushbutton, Mom, Red, Ext, 24V Direc 1NO/1NC Contacts, Direct Voltage Led, 30MM Mounting
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet30 页14 年前
Farnell
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2012-10-31
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
Pushbutton Switch, DPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Pushbutton Switch, SPST, Momentary, 10A, 24VDC, Screw Terminal, Panel Mount-threaded
Pushbutton Switches Pushbutton 22mm Momentary Metal Round Red 1NO-1NC Contact Screw Terminal
APEMA02503
2NO, MAINTAINED ACTION MODULAR SWITCH CONTACT BLOCK FOR USE WITH A02 SERIES
Off-On,On-Off DPST-NO/NC -22.30(Dia) 500000Cycles 24V 110V 10A(AC),8A(DC) , 40mm*79mm
Switch Selector N.O. DPST 90° Knob 10A 440VAC 220VDC 745.7VA Screw 500000Cycles Panel Mount
描述
Switch Push Button N.O./N.C. DPST Extended Round Button 10A 440VAC 220VDC Momentary Contact Screw Panel Mount
PUSHBUTTON, TWTD SERIES, 30MM, EXTENDED, ILLUM, 1NO-1NC, MOM, 24V AC/DC, RED
Switch, Industrial Pushbutton, 30Mm; Switch Operation:(On); Contact Configuration:spdt-1No, Spdt-Nc; Contact Voltage Ac Nom:600V; Contact Voltage Dc Nom:220V; Contact Current Max:10A; Switch Terminals:screw; Product Range:twtd Seriesrohs Compliant: Yes