Hope Microelectronics RFM31B-433D
Wide Band High Power Amplifier, 150MHz Min, 960MHz Max, 1 Func, GAAS
数据表
价格与库存
DistributorSKUMinPkg
TMERFM31-433-D7741
3h
数据表和文档
TME
Datasheet6 页5 年前
库存历史记录
3 个月趋势:
-0.26%
描述
RX MODULE 433MHZ - 121DBM