Honeywell XCX30ANH
Pressure Sensor 0psi to 30psi Absolute 6-Pin
Obsolete
数据表和文档
IHS
Datasheet4 页18 年前
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+0.00%
供应链
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
相关零件
HoneywellXPC30DTH
Piezoresistive Sensor, Differential, 85-95mV, Irregular, Panel Mount, Through Hole Mount
HoneywellXPX30DT
Pressure Sensor 0V to 0.253V 0psi to 30psi Differential 4-Pin
HoneywellXCX30DNC
Sensor, Pressure, Differential, Vaccum Gage, +/- 30.0 PSI, Barbed, Comm. Grade
Board Mount Pressure Sensor -30psi to 30psi Differential Medical 4-Pin SIP
SSI TechnologiesMGA-30-A-9V-R
Digital Industrial Pressure Gauge, 0 to 30 psi, 2 1/2 in Dial, 1/4 in NPT, Bottom Location
Board Mount Pressure Sensor 0psi to 30psi Differential 6-Pin
描述