Honeywell MS24524-24
Switch Toggle OFF ON DPST Round Lever Screw 20A 277VAC 250VDC 745.7VA Panel Mount with Threads
Production
价格与库存
数据表和文档
IHS
Datasheet14 页9 年前
JRH Electronics
库存历史记录
3 个月趋势:
+70.79%
供应链
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.65
Introduction Date2004-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
相关零件
Honeywell2NT1-1
Switch Toggle ON OFF ON DPDT Lever Screw 20A 277VAC 250VDC Panel Mount with Threads
Honeywell2TL1-3
Switch Toggle ON ON DPDT Locking Lever Screw 20A 277VAC 250VDC 745.7VA Panel Mount with Threads
Honeywell2NT1-7
Switch Toggle (ON) OFF (ON) DPDT Lever Screw 18A 277VAC 250VDC Panel Mount with Threads
TE Connectivity1520228-4
Toggle Switch ON OFF DPST Baton Toggle 125V/250V Screw Terminal Panel Mount
APEM641H
Switch Toggle ON OFF DPST Round Lever Screw 15A 400VAC 24VDC Panel Mount with Threads
Carling Technologies2GK54-73
Switch Toggle ON None OFF DPST Bat Lever Screw 15A 250VAC 559.27VA Panel Mount with Threads
描述
Toggle Switch, DPST, Latched, 20A, 28VDC, Screw Terminal, Lever Actuator, Panel Mount-threaded
Switch Toggle N.O./N.C. DPDT Toggle Screw 20A 230VAC 250VDC Panel Mount
250V 277V@ (CSA/UL) 17.27mm , 33.5mm*63.47mm